fbpx

Волонтерам

ВОЛОНТЕРАМ

Ми дуже раді волонтерам!

Для нас це завжди особливі люди, завдяки яким наш простір був створений. Минулого літа ми буквально з нуля зробили неможливе в співтворчості з людьми із різних куточків світу.

Понад 100 волонтерів з більш ніж 20 країн світу відвідали нас за 2019 рік. Цього літа ми розширюємося ще більше і наші плани ще більш грандіозні.

Майже все літо у нас проходять різні ретріти, фестивалі, практики та семінари. Всі разом ми створюємо умови для цих заходів, а також беремо участь в них однією великою родиною з любов’ю в серці!

Якщо ти відчуваєш, що тебе переповнює внутрішнє світло, яким ти хочеш поділитися з іншими, і ти готовий створювати щось дійсно справжнє й грандіозне в співтворчості з дивовижними людьми із різних куточків Планети, в гармонії з природою, то тобі до нас!

Досвід вітається, але не обов’язковий! Ми всьому можемо навчити. У нас ви дізнаєтесь про еко види будівництва, а ще зможете проявити себе в різних видах творчості, таких як: малювання, ліплення, дизайн інтер’єру, організація івентів. Ви дізнаєтеся про різні види йоги, оздоровчі і тілесно-орієнтовані практики. У нас ви вдосталь натанцюєтесь, навчитеся співати, грати на різних музичних інструментах і багато-багато чого ще.

Ми забезпечуємо проживанням в юртах (якщо вони вільні) або в наметах, та триразовим вегетаріанським харчуванням.

Ми творимо приблизно по 5-6 годин на день, 5 днів на тиждень, іноді й у вихідні, якщо вже сильно натхнення розігралось, або якийсь великий івент у нас проходить. При цьому, екологічно розподіляємо завдання між собою, щоб вони були кожному по Душі, і кожен мав шанс максимально себе реалізувати або спробувати сили в чомусь абсолютно новому.

У вільний час можна піти погуляти в ліс, позбирати гриби та лісові ягоди, шубовснути в гірську річку поруч і глянути на наш маленький водоспад. А у вихідні можна навіть сходити на Говерлу, Петрос чи Чорногірську обсерваторію, відвідати найближчі ярмарки, дізнатися про місцеву культуру в музеях Гуцульщини та багато іншого.

Також ми відкриті до будь-яких експериментів та практик, якщо ви хочете взяти участь або провести свій майстер-клас, заняття, чи просто поділитися тим, що вмієте, ми будемо дуже раді!

ВАЖЛИВО! У нас тільки вегетаріанська кухня, на території Dzin Space заборонені будь-які види алкоголю, сигарет та інших наркотичних речовин. Ми за здоровий спосіб життя, ясність в Розумі і любов у Серці!

Як це було влітку 2019

Наш профіль на workaway.info:

Нам навіть дали супер-бейдж за море теплих відгуків:

 

АРТ ПРОСТІР DZIN SPACE

Україна, Івано-Франківська обл. с.Кривопілля Локація: https://maps.app.goo.gl/wRKR5ocyg5rB8pMQ9
Телефон / Viber / WhatsApp / Telegram:

  • +38 096 455 455 8

E-mail: dzinspaceua@gmail.com